Informacje duszpasterskie

25 niedziela zwykła (22.09.2018 r.)

1. We wtorek obchodzimy wspomnienie św. Władysława z Gielniowa. W tym dniu wypada też 14 rocznica konsekracji naszej świątyni. Pamiętajmy w tym dniu w modlitwach o budowniczych i fundatorach naszej świątyni. W czwartek obchodzimy wspomnienie św. Wincentego a Paulo, w piątek wspomnienie św. Wacława, a w sobotę Święto św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.

2. Dziś po Mszy św. o godz. 12 odbędzie się spotkanie z rodzicami dzieci, które przygotowują się do Komunii św. Generalnej. 

3. W następną niedzielę odbędzie się spotkanie dla młodzieży do Bierzmowania, również po Mszy św. o godz. 12. 

4. Bractwo Bożego Miłosierdzia zaprasza w dniu 28 września na godz. 15 na modlitwę Koronką do Bożego Miłosierdzia. Miejscem modlitwy będzie skrzyżowanie przy światłach na ulicy Armii Krajowej na przeciwko sklepu „Biedronka”. Jest to ogólnopolska akcja „Iskra Miłosierdzia”.

5. Komitet Społeczny „Wolontariat Pamięci” w następną niedzielę przeprowadzi zbiórkę do puszek na wsparcie działań związanych z podjętą renowacją grobów na cmentarzu przy ulicy Płońskiej w Ciechanowie, podobnie jak to było w poprzednich latach. Zachęcamy do włączenia się w tą akcję.

6. W poniedziałek po Mszy św. o godz. 18 odbędzie się zebranie zarządu Akcji Katolickiej.

7. Dziękujemy Kołu Różańcowemu z Chrzanówka za ofiarę w kwocie 1 tys. zł. na zakup fioletowego ornatu. Serdeczne Bóg zapłać ofiarodawcom.

8. Zachęcamy wszystkich naszych Parafian do wsparcia swoją ofiarą dzieła misyjnego prowadzonego przez Ojców Oblatów. Ojciec będzie zbierał ofiary na zewnątrz kościoła, przy wyjściu.

9. Trwają zapisy na pielgrzymkę do Chorwacji i Medjugorie.

Parafia na Facebook