Informacje duszpasterskie

ogloszenia (1)

15 niedziela zwykła (16.07.2017r.)

1. Przeżywamy dzisiaj 15 niedzielę zwykłą. W tym tygodniu obchodzimy: w czwartek wspomnienie bł. Czesława, prezbitera. W sobotę święto św. Marii Magdaleny.

2. Można już zgłaszać się na Pieszą Pielgrzymkę Diecezji Płockiej do Częstochowy, zapisbędzie się można w zakrystii bądź kancelarii w godzinach jej urzędowania. Zachęcamy również do duchowego pielgrzymowania wszystkich tych, którzy z racji chorób, pracy lub innych przyczyn nie mogą pójść na pieszo. Zapisy na Duchową Pielgrzymkę w zakrystii.

3. W następną niedzielę 23 lipca po każdej Mszy św. odbędzie się poświęcenie pojazdów mechanicznych z racji liturgicznego wspomnienia św. Krzysztofa – patrona kierowców i podróżujących.

4. W niedzielę 30 lipca o godz. 19.00 w kościele Farnym odbędzie się spotkanie organizacyjne „Grupy Białej” przed Pieszą Pielgrzymką do Częstochowy.

5. 22 lipca tj., sobota Franciszkański Zakon Świeckich organizuje pielgrzymkę do Częstochowy. Wyjazd o godz. 4:15 rano sprzed kościoła. Koszt wyjazdu 60 zł. Zapisy u Pani Magdaleny Wójcik.

6. Zachęcamy do zakupu „Gościa niedzielnego”.

 

Parafia na Facebook