Informacje duszpasterskie

Jedenasta niedziela zwykła (17.06.2018 r.)

1. Dziś na Mszy św., o godz. 10.30 zakończenie roku szkolnego i katechetycznego dla młodzieży, a o godz. 15.00 zakończenie dla dzieci. Składamy serdeczne Bóg zapłać katechetom za pracę katechetyczną w ciągu całego roku szkolnego. Wyrażamy podziękowanie Dyrekcji i pedagogom naszej szkoły z piękną i owocną współpracę.

2. Od następnej niedzieli przez miesiące wakacyjne nie ma Mszy św., o godz. 15.00 zaś Msza św., o godz. 18.00 zostanie przesunięta na godz. 20.00.

3. Przypominamy także, że wakacje nie są czasem wolnym od Boga i obowiązków religijnych. Obowiązują nas zatem także na urlopach niedzielne Msze św., osobista modlitwa, zachęcamy także do korzystania z sakramentu spowiedzi. Wszystkim wyjeżdżającym na wypoczynek życzymy udanego czasu rekreacji a także odnajdywania Boga w pięknie stworzonego świata.

4. W czwartek obchodzimy wspomnienie św. Alojzego Gonzagi zaś w sobotę 23 czerwca obchodzimy Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela, jest to również dzień patronalny naszego księdza kanonika Jana. Pamiętajmy o księdzu Proboszczu w swoich modlitwach.

5. Dziś o godz. 16.00 odbędzie się Poświęcenie Pól we Władysławowie, w następną niedzielę o godz. 13.30 poświęcenie pól w Pomorzu. Msza św., w intencji mieszkańców Chrzanówka zostanie odprawiona w dniu dzisiejszym o godz. 12.00.

6. Dziś na zewnątrz kościoła młodzież prowadzi zbiórkę do puszek. Zebrane ofiary zostaną przekazane na wsparcie rekolekcji wakacyjnych naszej młodzieży oazowej. Serdeczne Bóg zapłać za wsparcie tej ważnej i pięknej akcji duszpasterskiej i wychowawczej.

7. Bractwo Bożego Miłosierdzia zaprasza w piątek 22 czerwca o godz. 17.00 na adorację Najświętszego Sakramentu połączoną z katechezą.

Parafia na Facebook