Warning: Use of undefined constant style - assumed 'style' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /wp-content/themes/zion-churches-non-profits/functions/admin-setup.php on line 19

Warning: Use of undefined constant churchthemes - assumed 'churchthemes' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /wp-content/themes/zion-churches-non-profits/functions/admin-setup.php on line 87

Informacje duszpasterskie

 

XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Za tydzień Niedzielą Misyjną rozpoczynamy w Kościele Powszechnym tydzień Misyjny. Starajmy się swoimi modlitwami wspierać sprawy misji świętych. Każdy z nas z racji przyjętego chrztu zobowiązany jest do działań misyjnych. Podstawowym miejscem jest własna rodzina oraz miejsce zamieszkania i pracy. Ofiary w następną niedzielę złożone na tacę będą przeznaczone na cele misyjne.
  2. W przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 18:00 odbędzie się nabożeństwo uwielbienia Pana Jezusa przy wystawionym Najświętszym Sakramencie. Serdecznie zapraszamy.
  3. W zakrystii oraz w kancelarii parafialnej, w godzinach jej urzędowania, możemy zamawiać modlitwy za zmarłych, tzw. wypominki. Pamiętajmy, że modlitwa za zmarłych jest naszym chrześcijańskim obowiązkiem, ale też i wyrazem naszego miłosierdzia, miłości i wdzięczności dla naszych zmarłych. Pamiętajmy też o tym, że jaką miarą dziś mierzymy naszą miłość i miłosierdzie dla zmarłych, kiedyś nam podobną miarą odmierzą nasi bliscy.
  4. W ubiegłą niedzielę, która była poświęcona Janowi Pawłowi II, zebrano do puszek 2.850 zł. Serdeczne Bóg zapłać tym wszystkim, którzy złożyli ofiarę oraz osobom, które w tym dniu kwestowały.
  5. W tym tygodniu obchodzimy: jutro  Święto św. Łukasza Ewangelisty, w środę wspomnienie św. Jana Kantego, w piątek wspomnienie św. Jana Pawła II.
  6. Szkoła Nowej Ewangelizacji zaprasza na rekolekcje Nowe Życie. Odbędą się one w domu katolickim przy Farze w dniach 5-7 listopada. Więcej informacji znajdziemy na plakacie przy wyjściu z kościoła.
Parafia na Facebook