Rekolekcje Adwentowe A. D. 2019

 • Przez Franciszek
 • Grudzień 7, 2019

ADWENTOWE REKOLEKCJE PARAFIALNE A. D. 2019 ks. Łukasz Nowak Dyrektor Domu Seniora „Leonianum” w Sikorzu.  Czwartek, 12 grudnia 10.00 – Msza św. z nauką dla dorosłych 15.00 – Msza św. z nauką dla dzieci 16.30 – Msza św. z nauką dla dorosłych i młodzieży 18.00 – Msza św. z nauką dla dorosłych Piątek, 13 grudnia 9.00 – Msza św. w DPS „Kombatant” 10.00 – Msza św. z nauką dla dorosłych (Msza św. połączona z udzieleniem sakramentu Namaszczenia Chorych) 15.00 – Msza św. z nauką dla dzieci 16.30 – Msza św. z nauką dla dorosłych i młodzieży 18.00 – Msza św. z […]

Czytaj dalej

Zaduszki Franciszkańskie A. D. 2019

 • Przez Franciszek
 • Listopad 2, 2019

Po raz kolejny i tradycyjnie w Dzień Zaduszny modliliśmy się za zmarłych parafian, którzy odeszli w minionym roku. Dziękujemy za liczny udział w Eucharystii.  Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie. A światłość wiekuista niechaj im świeci.

Czytaj dalej

Rejonowy Dzień Wspólnoty Ruchu Światło-Życie 2019

 • Przez Franciszek
 • Październik 24, 2019

W sobotę 19 października br. miał miejsce w naszej parafii Rejonowy Dzień Wspólnoty Ruchu Światło-Życie. Był to cudowny czas łask i doświadczenia wspólnoty oraz karmienia się Bożym Słowem i dzielenia się życiem. Bogu oddajemy owoce tego spotkanie i Jemu dziękujemy, że mogliśmy się spotkać. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie tego dzieła: Parze Rejonowej, naszemu Zespołowi „Effatha” oraz wszystkim innym. Do zobaczenia! 

Czytaj dalej

Odpust ku czci św. Franciszka z Asyżu 2019

 • Przez Franciszek
 • Październik 5, 2019

Kolejny odpust parafialny za nami. Jesteśmy wdzięczni wszystkim, którzy żywo włączyli się w organizację i przebieg oraz wszystkim, którzy wzięli udział. Cieszemy się również, że tradycyjnie wielu z was przybyło na jedyne w swoim rodzaju nabożeństwo poświęcenia zwierząt, które w naszej parafii w tym dniu ma miejsce. Dziękujemy również serdecznie ks. Damianowi Jabłońskiemu, który posługiwał w naszej parafii przez minione 4 lata za odprawianie sumy odpustowej oraz wygłoszone Słowo Boże.

Czytaj dalej

Z Oazowych dróg…

 • Przez Franciszek
 • Wrzesień 28, 2019

Odbyło się wczoraj spotkanie formacyjne naszej Oazy, na którym próbowaliśmy zrozumieć prawdę o powołaniu człowieka oraz odkryć narzędzia, dzięki którym możemy rozeznać do czego Bóg wzywa każdego z nas! 😊 Dzięki!  Wszystkich chętnych pragnących współtworzyć to piękne dzieło, jak i podjąć wyzwanie pięknej duchowej przygody – zapraszamy do współpracy! 

Czytaj dalej

Polska pod Krzyżem!

 • Przez Franciszek
 • Wrzesień 28, 2019

W sobotę 15 września br. nasza parafia włączyła się w ogólnopolską inicjatywę „Polska pod Krzyżem”. Dziękujemy wam wszystkim za obecność, wspólną modlitwę i stanięcie pod Krzyżem wyrażające naszą wiarę w Jego zbawczą moc.  

Czytaj dalej

Zakończenie roku formacyjnego Oazy!

 • Przez Franciszek
 • Czerwiec 21, 2019

Dziś dziękowaliśmy Bogu za kolejny rok formacyjny parafialnej wspólnoty Ruchu Światło-Życie! 🙂 Dziękujemy za ten wspaniały czas modlitwy, Eucharystii i wspólnej Agapy! Dziękujemy animatorom za trud włożony w roczną pracę formacyjną i wszystkim oazowiczom za pragnienie wiernego trwania w Bogu! Dziękujemy serdecznie ks. Adamowi Gnypowi, że nasze dziękczynienie mogliśmy przeżywać w Parafii Błogosławionych Biskupów Męczenników Płockich w roku 20-tej rocznicy ich beatyfikacji. Dziękujemy za pomoc w organizacji, dyspensę i serdeczne przyjęcie! 🙂

Czytaj dalej
Parafia na Facebook