Życzenia na Boże Narodzenie oraz podziękowania

Opublikowano 23 grudnia, 2017 przez Franciszek

Boże Narodzenie (25.12.2017r.)

Tak jak Pasterze i Trzej Mędrcy zachciejmy złożyć Bożemu Dzieciątku swoje dary. Dary czystych i przepełnionych miłością serc. Jeśli Boże Dziecię ujrzy serca wasze Drodzy Parafianie i Goście, czyste, a zamiary piękne i wzniosłe – to niezawodnie: „Słowo Boże, które stało się Ciałem zamieszka pośród nas”, a Bóg stanie się Emanuelem – czyli Bogiem z nami.

Najmilsi niech radość i duch Świąt Bożego Narodzenia wypełnia wszystkie dni waszego życia w nadchodzącym roku.

1. Jutro (26 grudnia) obchodzimy drugi dzień świąteczny – Uroczystość św. Szczepana. Msze św., odprawiamy według porządku niedzielnego. Ofiary składane na tace w tym dniu przeznaczone są na utrzymanie Seminarium Duchownego w Płocku.

2. Kolędę rozpoczniemy od czwartku 28 grudnia. Program kolędy podamy w drugi dzień świąt Bożego Narodzenia.

3. Dziękujemy serdecznie ofiarodawcom: Państwu Tkaczykom za choinki do naszej świątyni. Bóg zapłać. Kwiaciarni „Joanna” państwa Ziółkowskich za kwiaty do wystroju kościoła. Serdecznie dziękujemy wszystkim instytucjom, urzędom oraz osobom indywidualnym za nadesłane życzenia świąteczne, Bóg zapłać.

4. Serdecznie dziękujemy dekoratorom naszego żłóbka betlejemskiego: księżom wikariuszom oraz katechetkom pani Marii Romanowskiej, Pani Jolancie Makulskiej oraz pani Teresie Morawskiej.

Panom, którzy pomagali przy ustawianiu choinek oraz za pomoc w dekoracji. Szafarzom Eucharystii za pomoc w udzielaniu Komunii św., dziękuję naszemu chórowi parafialnemu, orkiestrze strażackiej, naszemu zespołowi „Głos Wołającego na Pustyni” oraz ministrantom za uświetnienie dzisiejszej Pasterski.

Parafia na Facebook