Pielgrzymka do Chorwacji!

Opublikowano 4 września, 2018 przez Franciszek

Przedstawiamy poniżej plan pielgrzymki, która będzie organizowana w lipcu 2019 r.

 

ZAGRZEB-MEDJUGORIE-MOSTAR-DUBROWNIK-SPLIT-TROGIER-JEZIORA PLITWICKIE

Termin: 5-12 Lipca 2019r.

                

Dzień 1 –Zbiórka uczestników. Wyjazd w kierunku Węgier o godz. 2:00. Przejazd na obiadokolację i nocleg w hotelu w okolicy Zagrzebia.

Dzień 2 – Śniadanie. Zwiedzanie ZAGRZEBIA:  Stare Miasto, katedra św. Stefana i plac św. Marka. Przejazd w kierunku Bośni i Hercegowiny. Przyjazd do MEDJUGORIE. Spacer po sanktuarium i czas na modlitwę. Obiadokolacja i nocleg w Medjugorie.

Dzień 3 – Śniadanie. Przejazd do MOSTARU. Zwiedzanie miasta. Powrót do Medjugorie. Udział w modlitwie różańcowej i Mszy Świętej. Obiadokolacja.

Dzień 4 – Śniadanie. Przejazd do DUBROWNIKA. Zwiedzanie miasta „Perły Adriatyku”. Przejazd na obiadokolację do hotelu w Neum.

Dzień 5 – Śniadanie. Całodzienny wypoczynek na plaży. Obiadokolacja.

Dzień 6 – Śniadanie. Wycieczka do Splitu i Trogiru. Zwiedzanie miast portowych. Przejazd na obiadokolację

Dzień 7 – Śniadanie. Przejazd do PLITWIC. Zwiedzanie Chorwackiego Parku Narodowego wpisanego na światową listę UNESCO. Przejazd na obiadokolację w okolice Mariboru.

Dzień 8 –  Śniadanie. Wyjazd w drogę powrotną. W trakcie podróży pożegnalny obiad. Przyjazd na miejsce zbiórki w godzinach nocnych

KOSZT: 2050 zł.

                       Msze Święte będą odprawiane w każdym dniu pielgrzymki

 

REZERWACJA I PLAN SZCZEGÓŁOWY PIELGRZYMKI: Ks. Damian Jabłoński wikariusz parafii pw. św. Franciszka z Asyżu w Ciechanowie.

tel.: 510464617

 

Parafia na Facebook