Warning: Use of undefined constant style - assumed 'style' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /wp-content/themes/zion-churches-non-profits/functions/admin-setup.php on line 19

Warning: Use of undefined constant churchthemes - assumed 'churchthemes' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /wp-content/themes/zion-churches-non-profits/functions/admin-setup.php on line 87

WAŻNE!

Opublikowano 14 marca, 2020 przez Franciszek

Siostry i bracia, kochani!
Zgodnie z ogólną sytuacją w kraju, dyspozycjami Biskupa Płockiego oraz Przewodniczącego KEP Msze św. w naszym kościele odprawiają się w normalnym porządku, ale prosimy, aby przybyły na nie tylko te osoby, które zamówiły intencję – choć i tych prosimy, aby w miarę możliwości pozostali w domach. Intencje będą odprawione. Prosimy zapoznać się jeszcze raz z Dekretem Biskupa Płockiego z dnia 13 marca znajdującego się na stronie Diecezji Płockiej oraz na naszych stronach parafialnych.
Udostępnialiśmy również godziny Mszy św. i miejsce transmisji w mediach. Zachęcamy wszystkich do korzystania w tych wyjątkowych okolicznościach z tej formy uczestnictwa i komunii duchowej.
Również do odwołania nieczynna jest kancelaria parafialna, a w sprawach pilnych prosimy o kontakt telefoniczny. W razie jakichkolwiek pytań prosimy dzwonić lub pisać. Kontakt podany jest na naszej stronie facebookowej oraz na stronie internetowej.
Sytuacja jest poważna i musimy podejść do niej z żywą wiarą, której towarzyszy rozum i roztropność.

Parafia na Facebook