Lista kandydatów do sakramentu bierzmowania

            Lista kandydatów do sakramentu bierzmowania.

  1. Adamiak Łukasz

  2. Adamski Piotr

  3. Andrzejczak Emilia

  4. Bachorska Maja

  5. Bałdyga Daniel

  6. Bartnicki Radosław

  7. Bartnicki Radosław (brak deklaracji)

  8. Bartuś Karolina

  9. Bączek Anna

  10. Betlewicz Julia

  11. Bobiński Mateusz

  12. Budzich Sebastian

  13. Bylicki Przemysław

  14. Bystrzak Piotr

  15. Cendrowski Patryk

  16. Chmielewski Aleksander

  17. Chylińska Oliwia

  18. Czajkowski Daniel

  19. Dąbrowska Sandra

  20. Dobrowolska Katarzyna

  21. Dominiak Maciej

  22. Drozdowska Natalia

  23. Dworzyński Jakub

  24. Falęcka Agnieszka

  25. Głowacki Jakub

  26. Głuszniewska Oliwia

  27. Gogolewski Dawid

  28. Golubska Kinga

  29. Gołębiewska Alicja

  30. Gołybiewska Alicja (brak deklaracji oraz metryki)

  31. Goździewski Grzegorz

  32. Górski Igor

  33. Gulińska Aleksandra

  34. Kalinowski Dominik

  35. Kiełkiewicz Julia

  36. Klas Bartosza

  37. Kołakowska Maria

  38. Kołakowski Piotr

  39. Koniecki Sebastian

  40. Koprowski Jakub

  41. Kordowski Piotr

  42. Kowalik Bartosz

  43. Kowalski Grzegorz

  44. Krajewski Maciej

  45. Kraskowska Zuzanna

  46. Kraszewski Mikołaj

  47. Krośnicki Piotr

  48. Kuskowska Weronika

  49. Leszczyński Tomasz

  50. Łebkowski Mikołaj

  51. Łęcka Paulina

  52. Magalski Daniel

  53. Majewski Michał

  54. Malinowska Anna

  55. Malinowski Daniel

  56. Mieszkowski Kacper

  57. Milczarek Maja

  58. Milewska Wiktoria

  59. Młodzianowska Małgorzata

  60. Morawska Julia

  61. Olszewski Filip

  62. Pawłowska Alicja

  63. Pawłowski Adrian

  64. Pilaciński Sebastian

  65. Poznański Marcin (brak deklaracji)

  66. Prusiński Daniel

  67. Pyza Paweł

  68. Ratowski Piotr

  69. Romanowska Wiktoria

  70. Ruszkowski Kacper

  71. Rycharska Patrycja

  72. Rykowski Łukasz

  73. Samkowski Mateusz

  74. Sepczyński Mateusz

  75. Szczepankowski Szymon

  76. Szpojankowski Kacper

  77. Sztybór Sebastian

  78. Treńdak Damian

  79. Truszkowski Maciej

  80. Tucholski Jakub

  81. Tyczyńska Natalia

  82. Wełna Julia

  83. Wieczorek Bartłomiej

  84. Wiklińska Dominika

  85. Wilińska Paulina

  86. Wiśniewski Maciej

  87. Witkowski Michał

  88. Włoczewska Karolina

  89. Włoczewska Kinga

  90. Włodarski Jan

  91. Woźniak Ewelina

  92. Wójcicki Mateusz

  93. Wójcik Wiktoria

  94. Wróblewska Gabriela

  95. Zadworna Maria

  96. Żerek Karolina

Parafia na Facebook