Lista dzieci przystępujących do Pierwszej Komunii św.

Klasa III A

Cieślak Oliwia

Ciółkowski Stanisław

Dobrosielski Maciej Jerzy

Dobrosielski Mateusz Witold

Dobrosielska Michalina Maria

Gutkowska Julia

Górska Lena

Jaroszewska Zuzanna

Kowalkowski Michał

Losz Faustyna

Mieszkowski Oskar

Ostrowski Tomasz

Polens Sebastian

Romanowski Szymon

Szymonik Adam

Tomaszewska Milena

Wolak Jan

Klasa III B

Bartołd Karolina

Bujakowski Grzegorz

Cendrowski Jakub

Delura Amelia

Głowacka Gabriela

Karpiński Dawid

Kozian Jakub

Michalak Oskar

Salwa Filip

Simiński Oliwier

Simiński Jakub Patryk

Sokołowska Oliwia

Sosnowski Michał

Szczepański Przemysław

Szewczak Kaja

Wikliński Jakub

Winiarski Mateusz

Witczak Karol

Klasa III C

Długiński Wiktor

Długołęcki Krystian

Dymkowski Bartosz

Ircha Oliwia

Jabłonowski Jakub

Jędrzejczak Julia

Kamińska Maja

Kolankowska Oliwia

Kwiecińska Wiktoria

Lenart Lidia Maria

Miączyński Bartosz

Nałęcz Bartosz

Ogonowski Jakub

Romanowski Antoni

Romanowski Mikołaj

Sachmata Jakub

Siemionko Zuzanna

Sieruta Filip

Sokołowska Natalia

Stańczak Radosław

Szewczykowski Szymon

Klasa III D

Chmieliński Szymon

Chodkowski Maciej

Jurkiewicz Aleksandra

Jurkiewicz Kamil

Kamiński Aleksander

Kępczyk Patryk

Kiński Patryk

Kosuda Kinga

Kowalski Kamil

Krajewski Kamil

Lachowska Hanna

Młodzianowska Katarzyna

Osowski Jakub

Rogowska Oliwia

Sienkiewicz Jakub

Skowrońska Agata

Tyszkiewicz Jakub

Zagórska Antonina

Zawadzka Lena

Klasa III E

Banasiak Brajan

Boniakowski Szymon

Cecelski Arkadiusz

Garnowski Krystian

Jodłowska Nadia

Kamińska Oliwia

Kowalski Aleksander

Kruszewski Kacper

Klimek Agata

Mazurkiewicz Zuzanna

Mikołajewska Natalia

Nawrocka Maria

Nazarenko Kacper

Olszak Natalia

Ostaszewska Wiktoria

Pawlak Oliwia

Rogoziński Szymon

Żubrowicz Mateusz

Klasa III F

Balicki Mikołaj

Bobińska Natalia

Chmielewska Julia

Cichowski Bartosz

Cieślicki Mateusz

Dublewska Natalia

Humięcka Kinga

Kalinowska Laura

Kardasiewicz Maja

Kolwicz Damian

Konwerska Alicja

Kowalska Oliwia

Kozieja Kornelia

Łukasiewicz Maja

Marmulewski Gabriel

Rostkowska Nina

Sadowski Mateusz

Śmigielska Malwina

Treńdak Szymon

Wójcicki Paweł

Klasa III G

Antczak Daniel

Bieńkowski Aleksander

Ćwiek Maciej

Jankowska Maja

Krzysztoszek Wiktoria

Kocięcka Julia

Kowalski Mikołaj

Kucharska Julia

Lewandowski Oskar

Matowiecka Patrycja

Poznańska Oliwia

Przybylska Magdalena

Przebierała Sebastian

Soliwodzka Zuzanna

Stępska Julia

Turek Antoni

Woliński Dawid

Wróbel Maciej

Dzieci z innych Szkół

Banasiak Aleksander SP4

Blicharska Julia SP4

Boniakowska Maja SP4

Bujakowski Dawid SP4

Burlińska Amelia SP4

Cieśliński Hubert SP7

Grzybowski Jakub SP4

Hajdacki Gabriel SP4

Jurski Franciszek SP4

Kaczorek Oliwia SP4

Kempisty Gabriel SP4

Kuklak Karol SP4

Leśniewska Oliwia SP4

Łukasiak Krystian SP4

Mikłowski Borys SP4

Moczulak Bartosz SP4

Murawska Nina Opinogóra

Murawska Gabriela SP4

Ostrowski Bartosz TWP

Pszczółkowski Gabriel TWP

Rzeczkowska Magdalena SP4

Saganek Filip Marek SP4

Sepczyński Kacper SP4

Stefańska Michalina SP4

Sula Amela

Śniegocki Jakub SP4

Walasiewicz Anastazja SP4

Wilczopolski Mateusz SP4

Wiśniewski Maciej SP4

Zębalski Witold STO

Zmudczyńska Oliwia SP4

Parafia na Facebook